Увага! ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ ТА ШАХРАЙСТВУ!

З метою попередження та профілактики корупційних дій при складанні ліцензійних іспитів Центр тестування, як державна організація, що створена при МОЗ України для контролю за якістю підготовки фахівців для галузі охорони здоров'я, інформує студентів та інтернів про неможливість будь-якого впливу на результати тестування, які отримуються шляхом комп'ютерного сканування бланків відповідей.

У випадку, якщо вам відомо про корупційні дії, що відбуваються у ВНЗ, де ви навчаєтеся, просимо невідкладно інформувати Адміністрацію навчального закладу, Центр тестування (на скриньку довіри) та Правоохоронні органи.

Особи, які вносять такі пропозиціі студентам/інтернам можуть бути притягнені до кримінальної відповідальності за ознаками складів кримінальних правопорушень, передбачених наступними статтями Кримінального кодексу України:

  • ст. 364 – зловживання владою або службовим становищем,
  • ст. 368 – прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди,
  • ст. 368-2 – незаконне збагачення.

Просимо врахувати зазначене попередження і взяти його до відома при здобутті професій лікаря та фармацевта.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Скринька довіри

 
скринька довіри

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Методична діяльність

Методична діяльність

Центр тестування при МОЗ України входить до складу Координаційних Рад МОЗ України з додипломної та післядипломної медичної освіти та здійснює методичну діяльність.

Докладніше...

Наукова діяльність

На базі Центру тестування при МОЗ України у співробітництві з ВНЗ різного профілю реалізуються наукові проекти в сфері педагогічного оцінювання і тестування, управління якістю вищої освіти.

Міжнародні проекти

b3

Центру тестування здійснює міжнародні проекти в двох основних галузях: співробітництво в сфері педагогічного оцінювання і тестування та співробітництво в сфері вищої медичної освіти.

Докладніше...

} ?>