ГоловнаМетодична діяльністьІнструктивні матеріали

Інструктивні матеріали

На підтримку впровадження навчального плану, побудованого за принципами Болонського процесу, для адміністрації та професорсько-викладацького складу внз було розроблено низку інструктивних матеріалів.

  1. Рекомендацій щодо розроблення навчальних програм навчальних дисциплін, затверджених наказом МОЗ України від 24.03.2004 № 152, які враховують вимоги і принципи Болонського процесу
  2. Типова навчальна програма
  3. Інструкція з оцінювання (із змінами до інструкції, затвердженими листом МОЗ України від 20.01.2001)
  4. Лист МОЗ України до Державного підприємства «Державний центр прикладних інформаційний технологій» щодо оформлення Додатків до диплома (європейського зразка).

Скринька довіри

 
скринька довіри

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Методична діяльність

Методична діяльність

Центр тестування при МОЗ України входить до складу Координаційних Рад МОЗ України з додипломної та післядипломної медичної освіти та здійснює методичну діяльність.

Докладніше...

Наукова діяльність

На базі Центру тестування при МОЗ України у співробітництві з ВНЗ різного профілю реалізуються наукові проекти в сфері педагогічного оцінювання і тестування, управління якістю вищої освіти.

Міжнародні проекти

b3

Центру тестування здійснює міжнародні проекти в двох основних галузях: співробітництво в сфері педагогічного оцінювання і тестування та співробітництво в сфері вищої медичної освіти.

Докладніше...

} ?>