ГоловнаЛіцензійні іспитиАвторам тестових завданьПосібники для викладачів, учителів і методистів

Посібники для викладачів, учителів і методистів

Педагогічне оцінювання і тестування.

 

Педагогічне оцінювання і тестування.
Правила, стандарти, відповідальність.

Я. Я. Болюбаш, І. Є. Булах, М. Р. Мруга, І. В. Філончук.

ISBN 978-966-471-041-8
Видавництво: К.: Майстер-клас
Рік видання: 2007
Кількість сторінок: 272 

Завантажити

У пропонованому посібнику подано аналіз сучасного стану процедур із забезпечення якості, якими необхідно керуватися під час зовнішнього оцінювання. Розглянуто також відповідні стандарти, якими визначаються правила, вимоги та критерії до систем освітнього і психологічного тестування та оцінювання. Проана лізовано права і обов’язки учасників процесу оцінювання.

Узагальнено інформацію щодо сучасних підходів до стандартизації педагогічного тестування, ролі стандартизації у забезпеченні справедливого оцінювання. Детально розглядаються стандарти, спрямовані на визначення основних технічних та технологічних вимог до тестів, міжнародні рекомендації з використання тестів і кодекси належної практики та професійної відповідальності у сфері педагогічних вимірювань.

Наведено офіційні переклади основних міжнародних документів зі стандартизації вимог, процедур та відповідальності учасників процесу педагогічного оцінювання і тестування. Книга призначена для вчителів та викладачів вищої школи, а також широкого кола працівників освітянських організацій і установ, які причетні до оцінювання в освіті. Вона буде корисною також особам, які оцінюються, учням, студентам та їхнім батькам.


Створюємо якісний тест

 

Створюємо якісний тест

Булах І. Є., Мруга М. Р.

ISBN 966;444;005;1
Видавництво: К.: Майстер-клас
Рік видання: 2006
Кількість сторінок: 160 

Завантажити

У посібнику обговорюється вітчизняний і закордонний досвід впровадження у практику педагогічної діяльності сучасних методів та технологій педагогічного оцінювання. У першій частині розглянуто основні принципи та правила побудови тесту і тестових завдань. У другій — етапи розробки валідного тесту, а також приклади стандартизованих тестів як закордонних, так і вітчизняних.

У посібнику наведено також приклади предметних тестів, розроблених групами викладачів під час проведення тренінгів у міжнародній літній школі у 2005 р. Навчання проводилося у межах міжнародного проекту "Справедливе оцінювання — мережа дистанційного навчання для вчителів — ТRАSТ". Цей проект передбачає поширення серед освітян (вчителів, викладачів та керівників навчальних закладів) нових знань та підходів у педагогічному оцінюванні.

Книга призначена для науковців, педагогів; практиків, працівників системи підвищення кваліфікації вчителів, студентів педагогічних ВНЗ.

Скринька довіри

 
скринька довіри

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Методична діяльність

Методична діяльність

Центр тестування при МОЗ України входить до складу Координаційних Рад МОЗ України з додипломної та післядипломної медичної освіти та здійснює методичну діяльність.

Докладніше...

Наукова діяльність

На базі Центру тестування при МОЗ України у співробітництві з ВНЗ різного профілю реалізуються наукові проекти в сфері педагогічного оцінювання і тестування, управління якістю вищої освіти.

Міжнародні проекти

b3

Центру тестування здійснює міжнародні проекти в двох основних галузях: співробітництво в сфері педагогічного оцінювання і тестування та співробітництво в сфері вищої медичної освіти.

Докладніше...

} ?>