ГоловнаНовиниНовиниНАКАЗ МОЗ України від 28.10.2013 № 919

Рейтингове оцінювання діяльності вищих навчальних закладів IV рівня акредитації та закладів післядипломної освіти МОЗ України

Відповідно до підпункту 2.1. пункту 2 наказу МОЗ України від 22.11.2013 № 1000 «Про рейтингове оцінювання діяльності вищих навчальних закладів IV рівня акредитації та закладів післядипломної освіти МОЗ України» на ДО «Центр тестування» покладено обов'язки, щодо збору та обробки даних, затверджених підпунктами 1.1 та 1.4 пункту 1 наказу МОЗ України від 22.11.2013 № 1000 та поданих вищими навчальними закладами IV рівня акредитації і закладами післядипломної освіти МОЗ України для визначення галузевого рейтингу.

Наказ МОЗ України від 22.11.2013 № 1000 «Про рейтингове оцінювання діяльності вищих навчальних закладів IV рівня акредитації та закладів післядипломної освіти МОЗ України»

Зразки таблиць для матеріалів, що подаються разом із показниками для визначення галузевого рейтингу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Скринька довіри

 
скринька довіри

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Методична діяльність

Методична діяльність

Центр тестування при МОЗ України входить до складу Координаційних Рад МОЗ України з додипломної та післядипломної медичної освіти та здійснює методичну діяльність.

Докладніше...

Наукова діяльність

На базі Центру тестування при МОЗ України у співробітництві з ВНЗ різного профілю реалізуються наукові проекти в сфері педагогічного оцінювання і тестування, управління якістю вищої освіти.

Міжнародні проекти

b3

Центру тестування здійснює міжнародні проекти в двох основних галузях: співробітництво в сфері педагогічного оцінювання і тестування та співробітництво в сфері вищої медичної освіти.

Докладніше...

} ?>