Посібники для викладачів, учителів і методистів

Шановні студенти! Центр тестування відкриває попередній запис на час проведення апеляції відносно тестового балу іспитів «Крок 2. Стоматологія» та «Крок 2. Фармація», за допомогою якого можна заздалегідь спланувати свій візит до Центру тестування, обравши зручні для себе день і час. Для реєстрації заповніть форму за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdOsw-G-g-Wfh6Oqa7tN-sphT_5QjbRfA5ulHKREDsrdRVqug/viewform?usp=sf_link
Для участі в апеляції необхідно з'явитися у Центр тестування у зазначений час і обов'язково мати при собі 1) паспорт та 2) заповнений і завірений ректором (проректором) бланк апеляції. Кінцевий термін подачі заявки на проведення апеляції - 26.06.2017. Апеляції з "Крок 2 Стоматологія" та "Крок 2. Фармація" будуть проведені в період з 26.06.17 по 04.07.17. Особисто заздалегіть передавати бланк апеляції до Центру тестування не потрібно.


Dear students! Submitting this form
(https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdOsw-G-g-Wfh6Oqa7tN-sphT_5QjbRfA5ulHKREDsrdRVqug/viewform?usp=sf_link) is a convenient way to apply for appeal at time of your choice. Fill only ONE application for ONE time slot. To participate in appeal you need to arrive to Testing Board at indicated time and should mandatorily bring with you 1) passport and 2) appeal form that is filled and signed by rector (prorector) (form can be downloaded here -
http://testcentr.org.ua/images/docs/form_of_appeal_%20letter_mle.doc). Deadline to apply for appeal is 26.06.2017. Appeals for "Krok 2. Dentistry" and "Krok 2. Pharmacy" will be held between June 26 and July 04, 2017. There is NO NEED to bring the appeal form to Testing Board in advance in person.

На виконання Рішення робочої наради перших проректорів вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку фахівців галузі знань «Охорона здоров'я» та закладів післядипломної освіти МОЗ України від 28.02.2017, затвердженого листом МОЗ України від 16 березня 2017 року № 08.1-25/7305, МОЗ України погоджено оновлений Порядок проведення ліцензійних інтегрованих іспитів.

Центр тестування започатковує рубрику
«ВІДПОВІДІ НА ТИПОВІ ЗАПИТАННЯ».

Опрацьовуючи запитання, що надходять на скриньку довіри Центру тестування –  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , ми вирішили опублікувати відповіді на запитання, які наші дописувачі задають нам найчастіше, тобто типові запитання, започаткувавши нову рубрику «Відповіді на типові запитання».

20-22 березня проходив візит до Центру тестування Дональда Мельника, президента NBME з 2000 по 2017, та Бет Галлахер, керівника міжнародних програм NBME. NBME - Національна рада медичних екзаменаторів США, яка проводить американський медичний ліцензійний іспит, також реалізує програму міжнародного порівняння майбутніх лікарів (IFOM). Погоджені напрями співпраці та здійснено підготовку до проведення дослідження IFOM в Україні.

Скринька довіри

 
скринька довіри

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Інформаційні матеріали для підготовки студентів до ліцензійних іспитів

K2 K2e
K2 K2e
K2

KM

KB

Методична діяльність

Методична діяльність

Центр тестування при МОЗ України входить до складу Координаційних Рад МОЗ України з додипломної та післядипломної медичної освіти та здійснює методичну діяльність.

Докладніше...

Наукова діяльність

На базі Центру тестування при МОЗ України у співробітництві з ВНЗ різного профілю реалізуються наукові проекти в сфері педагогічного оцінювання і тестування, управління якістю вищої освіти.

Міжнародні проекти

b3

Центру тестування здійснює міжнародні проекти в двох основних галузях: співробітництво в сфері педагогічного оцінювання і тестування та співробітництво в сфері вищої медичної освіти.

Докладніше...

} ?>