Регламент та процедура іспиту

УВАГА! ПОПЕРЕДЖЕННЯ КОРУПЦІЇ

З метою попередження та профілактики корупційних дій при складанні ліцензійних іспитів Центр тестування, як державна організація, що створена при МОЗ України для контролю за якістю підготовки фахівців для галузі охорони здоров'я, інформує студентів та інтернів про неможливість будь-якого впливу на результати тестування, які отримуються шляхом комп'ютерного сканування бланків відповідей.

У випадку, якщо вам відомо про корупційні дії, що відбуваються у ВНЗ, де ви навчаєтеся, просимо невідкладно інформувати Адміністрацію навчального закладу, Центр тестування (на скриньку довіри) та Правоохоронні органи.

Особи, які вносять такі пропозиціі студентам/інтернам можуть бути притягнені до кримінальної відповідальності за ознаками складів кримінальних правопорушень, передбачених наступними статтями Кримінального кодексу України:

  • ст. 364 – зловживання владою або службовим становищем,
  • ст. 368 – прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди,
  • ст. 368-2 – незаконне збагачення.

Просимо врахувати зазначене попередження і взяти його до відома при здобутті професій лікаря та фармацевта.

Рейтингове оцінювання діяльності вищих навчальних закладів IV рівня акредитації та закладів післядипломної освіти МОЗ України

Відповідно до підпункту 2.1. пункту 2 наказу МОЗ України від 22.11.2013 № 1000 «Про рейтингове оцінювання діяльності вищих навчальних закладів IV рівня акредитації та закладів післядипломної освіти МОЗ України» на ДО «Центр тестування» покладено обов'язки, щодо збору та обробки даних, затверджених підпунктами 1.1 та 1.4 пункту 1 наказу МОЗ України від 22.11.2013 № 1000 та поданих вищими навчальними закладами IV рівня акредитації і закладами післядипломної освіти МОЗ України для визначення галузевого рейтингу.

Наказ МОЗ України від 22.11.2013 № 1000 «Про рейтингове оцінювання діяльності вищих навчальних закладів IV рівня акредитації та закладів післядипломної освіти МОЗ України»

Зразки таблиць для матеріалів, що подаються разом із показниками для визначення галузевого рейтингу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Графік фахових експертиз тестових матеріалів ліцензійних іспитів на 2013/2014 роки

gpe-1  gpe-2

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
від 28.10.2013 № 919 

Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров'я України
від 27 грудня 1999 року № 303 «Про затвердження складу та Положення про Комісію зі змісту і стандартизованої оцінки якості підготовки спеціалістів-медиків та фармацевтів МОЗ України»

 000  000  000  
                                   

Скринька довіри

 
скринька довіри

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Архів екзаменаційних буклетів

Інформаційні матеріали для підготовки студентів до ліцензійних іспитів

K2 K2e
K2 K2e
K2

Методична діяльність

Методична діяльність

Центр тестування при МОЗ України входить до складу Координаційних Рад МОЗ України з додипломної та післядипломної медичної освіти та здійснює методичну діяльність.

Докладніше...

Наукова діяльність

На базі Центру тестування при МОЗ України у співробітництві з ВНЗ різного профілю реалізуються наукові проекти в сфері педагогічного оцінювання і тестування, управління якістю вищої освіти.

Міжнародні проекти

b3

Центру тестування здійснює міжнародні проекти в двох основних галузях: співробітництво в сфері педагогічного оцінювання і тестування та співробітництво в сфері вищої медичної освіти.

Докладніше...

} ?>