Регламент та процедура іспиту

Центр тестування та Національний медичний університет імені О.О.Богомольця після тривалих перемовин з метою врегулювання взаємовідносин підписали Меморандум про порозуміння та уклали згідно з чинним законодавством стандартний господарський договір на проведення ліцензійних іспитів.

Сертифікати про результати складання ліцензійних іспитів Крок 2 нарешті передані адміністрації НМУ.

Дякуємо всіх учасників переговорного процесу –представників МОЗ України, НМУ, Центру тестування, юристів – за ефективну співпрацю. А студентам НМУ дякуємо за терпіння та бажаємо успішної інтернатури.

На виконання Рішення робочої наради перших проректорів вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку фахівців галузі знань «Охорона здоров'я» та закладів післядипломної освіти МОЗ України від 28.02.2017, затвердженого листом МОЗ України від 16 березня 2017 року № 08.1-25/7305, МОЗ України погоджено оновлений Порядок проведення ліцензійних інтегрованих іспитів.

Центр тестування започатковує рубрику
«ВІДПОВІДІ НА ТИПОВІ ЗАПИТАННЯ».

Опрацьовуючи запитання, що надходять на скриньку довіри Центру тестування –  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , ми вирішили опублікувати відповіді на запитання, які наші дописувачі задають нам найчастіше, тобто типові запитання, започаткувавши нову рубрику «Відповіді на типові запитання».

20-22 березня проходив візит до Центру тестування Дональда Мельника, президента NBME з 2000 по 2017, та Бет Галлахер, керівника міжнародних програм NBME. NBME - Національна рада медичних екзаменаторів США, яка проводить американський медичний ліцензійний іспит, також реалізує програму міжнародного порівняння майбутніх лікарів (IFOM). Погоджені напрями співпраці та здійснено підготовку до проведення дослідження IFOM в Україні.

Скринька довіри

 
скринька довіри

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Інформаційні матеріали для підготовки студентів до ліцензійних іспитів

K2 K2e
K2 K2e
K2

KM

KB

Методична діяльність

Методична діяльність

Центр тестування при МОЗ України входить до складу Координаційних Рад МОЗ України з додипломної та післядипломної медичної освіти та здійснює методичну діяльність.

Докладніше...

Наукова діяльність

На базі Центру тестування при МОЗ України у співробітництві з ВНЗ різного профілю реалізуються наукові проекти в сфері педагогічного оцінювання і тестування, управління якістю вищої освіти.

Міжнародні проекти

b3

Центру тестування здійснює міжнародні проекти в двох основних галузях: співробітництво в сфері педагогічного оцінювання і тестування та співробітництво в сфері вищої медичної освіти.

Докладніше...

} ?>